Publications Office of the EU
Niemcy-Neumarkt in der Oberpfalz: Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Neumarkt in der Oberpfalz: Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych

  • Opublikowano
    07/02/2017
  • Termin
    16/03/2017
  • Otwarcie ofert
    16/03/2017
  • Odaítélve
    28/04/2017
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Stadt Neumarkt in der Oberpfalz
Miejsce realizacji
NUTS code: DE236 Neumarkt i. d. OPf.
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45211350 Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
40,141.91 EUR
Numer referencyjny oferty
III/34
Opis

Turnerheim Neumarkt i. d. OPf., Umbau, Sanierung Kopfbau mit Neubau Zweifachturnhalle – Restaurierung Steinfassade.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
16/03/2017 10:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
40,141.91 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Fa. Susan Tauscher Naturstein GmbH
Adres pocztowy: Am Eichenwald 22
Miejscowość: St. Egidien
Kod pocztowy: 09356
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.