Publications Office of the EU
Niemcy-Koblencja: Usługi modernizowania komputerów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Koblencja: Usługi modernizowania komputerów

  • Odaítélve
    01/09/2015
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72540000 Usługi modernizowania komputerów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,382,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Q/L2AA/FA030/1A173
Opis

Unterstützung bei der Bearbeitung von Aufgaben im Bereich IT-Sicherheit des Waffensystems A400M.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,382,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Industrieanlagen-Betriebsgesellschaft mbH
Adres pocztowy: Einsteinstraße 20
Miejscowość: Ottobrunn
Kod pocztowy: 85521
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.