Publications Office of the EU
Portugalia-Horta: Pojazdy do zbierania odpadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Horta: Pojazdy do zbierania odpadów

  • Opublikowano
    03/11/2023
  • Termin
    02/12/2023
  • Otwarcie ofert
    03/12/2023
  • Odaítélve
    19/12/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Município da Horta
Miejsce realizacji
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144511 Pojazdy do zbierania odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
230,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
225,970.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2023/300.10.005/1106
Opis

Aquisição de uma viatura de 26 toneladas para transporte de resíduos com sistema ampliroll

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.acingov.pt
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/12/2023 10:30
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
230,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
225,970.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Simopeças, Lda
Adres pocztowy:
Miejscowość: Famões
Kod pocztowy: 1685-253
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.