Publications Office of the EU
Francja-Saint-Brieuc: Usługi topograficzne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Saint-Brieuc: Usługi topograficzne

  • Opublikowano
    21/07/2023
  • Termin
    20/09/2023
  • Otwarcie ofert
    29/09/2023
  • Odaítélve
    13/11/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
sde des Côtes d'armor
Miejsce realizacji
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRH01 Côtes-d’Armor
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71351810 Usługi topograficzne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
283,476.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

accord cadre pour la réalisation de prestations topographiques et de contrôles de précision.
Le marché sera découpé en 4 lots

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://sde22.e-marchespublics.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/09/2023 14:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.