Publications Office of the EU
Francja-Chalon-sur-Saône: Usługi usuwania osadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Chalon-sur-Saône: Usługi usuwania osadów

  • Opublikowano
    06/05/2022
  • Termin
    03/06/2022
  • Otwarcie ofert
    07/06/2022
  • Odaítélve
    22/07/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
c.a. Chalon Val de Bourgogne
Miejsce realizacji
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRC13 Saône-et-Loire
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90513600 Usługi usuwania osadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
4,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
AOO22MA33
Opis

accord-Cadre à bons de commande pour les prestations de services portant sur l'élimination réglementaire des boues et des sables suite à des travaux de réhabilitation de la station de traitement des eaux usées Saôneor

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://marches.ternum-bfc.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=638511&orgAcronyme=f8s
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
07/06/2022 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
4,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: sede environnement
Adres pocztowy: 19 rue Jacques Germain
Miejscowość: Savigny-les-Beaune
Kod pocztowy: 21420
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.