Publications Office of the EU
Polska-Bydgoszcz: Usługi udzielania kredytu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Bydgoszcz: Usługi udzielania kredytu

  • Opublikowano
    16/07/2013
  • Termin
    23/08/2013
  • Otwarcie ofert
    23/08/2013
  • Odaítélve
    28/10/2013
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Centrum Onkologii w Bydgoszczy im. prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66113000 Usługi udzielania kredytu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,520,014.96 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,327,930.51 PLN
Numer referencyjny oferty
566/P/2013
Opis

Udzielenie pożyczki długoterminowej lub kredytu długoterminowego o wartości 19 999 900 PLN.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
23/08/2013 10:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,520,014.96 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,327,930.51 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Bank Gospodarstwa
Adres pocztowy: Chełmińska
Miejscowość: Toruń
Kod pocztowy: 87-100
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.