Publications Office of the EU
Hiszpania-Huesca: Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Huesca: Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

  • Opublikowano
    06/04/2022
  • Termin
    16/05/2022
  • Otwarcie ofert
    20/05/2022
  • Odaítélve
    25/08/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Miejsce realizacji
NUTS code: ES241 Huesca
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES241 Huesca
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72267000 Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
811,684.66 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
742,541.15 EUR
Numer referencyjny oferty
4181/2022
Opis

Servicio técnico de mantenimiento y control del sistema de telegestión y mantenimiento preventivo y de urgencia de las estaciones de abastecimiento, edificios y alumbrado exterior del Ayuntamiento de Huesca.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Krajowy numer ewidencyjny: P2217300I
Adres pocztowy: Plaza de la Catedral, 1
Miejscowość: Huesca
Kod NUTS: ES241
Kod pocztowy: 22002
Kraj: ESP
Osoba wyznaczona do kontaktów: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Huesca
Główny adres: http://sedeelectronica.huesca.es
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
20/05/2022 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
811,684.66 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
742,541.15 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: TAFYESA S.L.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Huesca
Kod pocztowy:
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.