Publications Office of the EU
Litwa-Wilno: Usługi w zakresie systemów informacji lub strategicznej analizy technologicznej oraz usługi w zakresie planowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litwa-Wilno: Usługi w zakresie systemów informacji lub strategicznej analizy technologicznej oraz usługi w zakresie planowania

  • Opublikowano
    23/05/2018
  • Termin
    26/06/2018
  • Anulowano
    23/10/2018
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Canceled
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Miejsce realizacji
NUTS code: LT Lietuva
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT Lietuva
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72222000 Usługi w zakresie systemów informacji lub strategicznej analizy technologicznej oraz usługi w zakresie planowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Postępowanie zostało zamknięte
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

VLK ir teritorinių ligonių kasų Informacinių sistemų žurnalinių įrašų saugojimo ir koreliacijos sistema (toliau – SIEM / Sistema) ir jos diegimo paslaugos.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos
Krajowy numer ewidencyjny: 191351679
Adres pocztowy: Europos a. 1
Miejscowość: Vilnius
Kod NUTS: LT
Kod pocztowy: LT-03505
Kraj: LTU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Saulius Štarolis
Główny adres: http://www.vlk.lt
Drogą elektroniczną:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=400545&B=PPO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
26/06/2018 14:45
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Postępowanie zostało zamknięte
Udzielenie zamówienia
Postępowanie zostało zamknięte
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.