Publications Office of the EU
Niemcy-Strande: Chlorek żelazowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Strande: Chlorek żelazowy

  • Opublikowano
    18/09/2023
  • Termin
    17/10/2023
  • Otwarcie ofert
    17/10/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landeshauptstadt Kiel - Der Oberbürgermeister
Miejsce realizacji
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
24312122 Chlorek żelazowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
66.3.902.23
Opis

Lieferung von 1.200 t Eisen-III-Chlorid 40%ige Lsg. zur P-Fällung

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://satellite.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0Y6CY1B2U65R1
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
17/10/2023 08:15
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.