Publications Office of the EU
Hiszpania-Roda de Berà: Usługi utrzymania ogródków ozdobnych - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Roda de Berà: Usługi utrzymania ogródków ozdobnych

  • Opublikowano
    28/02/2018
  • Termin
    20/04/2018
  • Otwarcie ofert
    07/05/2018
  • Odaítélve
    30/08/2018
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ayuntamiento de Roda de Berá
Miejsce realizacji
NUTS code: ES514 Tarragona
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
77311000 Usługi utrzymania ogródków ozdobnych
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
287,566.62 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
68,943.83 EUR
Numer referencyjny oferty
1264/2018
Opis

El objeto del presente contrato es el servicio de puesta a punto, conservación, mantenimiento y limpieza de los parques y jardines y las instalaciones de riego asociadas de titularidad pública situadas en las zonas urbanas de El Francaset y Mas Roig, en el término municipal de Roda de Berá.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not specified
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
07/05/2018 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
287,566.62 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
68,943.83 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Urbaser, S. A.
Adres pocztowy: Camino de las Hormigueras, 171, edificio B, 3ª planta; Polígono Empresarial Villa de Vallecas
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy: 28031
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.