Publications Office of the EU
Litwa-Wilno: Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Litwa-Wilno: Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania

  • Opublikowano
    03/05/2021
  • Termin
    03/06/2021
  • Otwarcie ofert
    03/06/2021
  • Odaítélve
    18/06/2021
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
VĮ Turto bankas
Miejsce realizacji
NUTS code: LT Lietuva
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT Lietuva
Gazdasági ágazat (fő CPV)
72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
205,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

VTIPS modifikavimo ir palaikymo paslaugos.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: VĮ Turto bankas
Krajowy numer ewidencyjny: 112021042
Adres pocztowy: Kęstučio g. 45
Miejscowość: Vilnius
Kod NUTS: LT
Kod pocztowy: LT-08124
Kraj: LTU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Edmundas Krištolaitis
Główny adres: http://www.turtas.lt
Drogą elektroniczną:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=575535&B=PPO
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
03/06/2021 09:45
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
205,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: UAB „GERA Solutions“
Adres pocztowy:
Miejscowość: Vilnius
Kod pocztowy:
Kraj: LTU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.