Publications Office of the EU
Gminy sieci edukacyjnej „wzmocnienie prewencyjnego podejścia do polityki antydyskryminacyjnej opartej na kolorze skóry, religii i pochodzeniu” - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Gminy sieci edukacyjnej „wzmocnienie prewencyjnego podejścia do polityki antydyskryminacyjnej opartej na kolorze skóry, religii i pochodzeniu”

  • Opublikowano
    29/08/2025
  • Termin
    16/10/2025
  • Otwarcie ofert
    16/10/2025
  • Odaítélve
    17/12/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
73000000 Usługi badawcze i eksperymentalno-rozwojowe oraz pokrewne usługi doradcze
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
440,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
440,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
201865005.011.089
Opis

Cel zadania: Celem tego zadania jest utworzenie sieci edukacyjnej, w ramach której gminy będą mogły uczestniczyć w wymianie wiedzy, co umożliwi im wzmocnienie prewencyjnego podejścia do dyskryminacji i rasizmu ze względu na kolor skóry, religię i pochodzenie w ich własnym kontekście lokalnym. Elementami sieci uczenia się są dzielenie się wiedzą, wymiana wiedzy, zapewnienie perspektywy działania i tworzenie sieci między gminami. Podejście prewencyjne oznacza zapobieganie, które koncentruje się na ograniczaniu czynników, takich jak uprzedzenia i stereotypy, oraz tworzeniu środowiska, w którym dyskryminacja jest mniej prawdopodobna, w celu promowania pełnego szacunku i integracyjnego społeczeństwa. Zob. dokument opisowy.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390603
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/390603
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/10/2025 10:10
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Plan van aanpak
Szacunkowa wartość
440,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
440,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Stichting Movisie
Adres pocztowy:
Miejscowość: UTRECHT
Kod pocztowy: 3527GV
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.