Publications Office of the EU
Donorų kėdės (gultai) (12151) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Donorų kėdės (gultai) (12151)

  • Opublikowano
    18/06/2026
  • Termin
    24/07/2026
  • Otwarcie ofert
    24/07/2026
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
VšĮ Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos (PV)
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: LT011 Vilniaus apskritis
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33192300 Meble medyczne, z wyjątkiem łóżek i stołów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
16,528.93
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Gultai skirti kraujo rinkimo procedūroms

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8402209
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://viesiejipirkimai.lt/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=8402209
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/07/2026 08:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Brak
Szacunkowa wartość
16,528.93
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.