Publications Office of the EU
Niemcy-Hanower: Gaśnice - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Hanower: Gaśnice

  • Opublikowano
    17/02/2023
  • Termin
    16/03/2023
  • Otwarcie ofert
    16/03/2023
  • Odaítélve
    11/04/2023
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Medizinische Hochschule Hannover
Miejsce realizacji
NUTS code: DE929 Region Hannover
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE929 Region Hannover
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35111300 Gaśnice
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
245,141.85 EUR
Numer referencyjny oferty
2022/732/6196a
Opis

Ziel der Ausschreibung ist der Abschluss eines Liefer- und Dienstleistungsvertrages der sowohl die Lieferung von neuen Feuerlöschern (ohne fluorhaltige Schaumlöschmittel) als auch die wiederkehrenden Prüfungen an den Feuerlöschern beinhaltet.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.niedersachsen.de/Satellite/notice/CXS0YDWYW2SSBA86
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
16/03/2023 12:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
245,141.85 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: TOTAL Feuerschutz GmbH
Adres pocztowy: Esperantostraße 10
Miejscowość: Hannover
Kod pocztowy: 30519
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.