Publications Office of the EU
UMOWA SŁUŻBA RESTAURACYJNA SZKOŁY I DLA OŚRODKÓW LATOWYCH, SŁUŻBA POPRZEDNIA I ZAKWATEROWANIE SZKOŁY PRZEZ 3 LATA (2026–2029) - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

UMOWA SŁUŻBA RESTAURACYJNA SZKOŁY I DLA OŚRODKÓW LATOWYCH, SŁUŻBA POPRZEDNIA I ZAKWATEROWANIE SZKOŁY PRZEZ 3 LATA (2026–2029)

  • Opublikowano
    18/05/2026
  • Termin
    15/06/2026
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
COMUNE DI MANZANO
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITH42 Udine
Gazdasági ágazat (fő CPV)
55524000 Usługi dostarczania posiłków do szkół
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
983,050.50 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Tender_88130-RDO RFQ_121454
Opis

PROCEDURA OTWARTA W ODNIESIENIU DO USŁUGI RESTAURACYJNEJ SZKOŁY KONTRAKTOWEJ I ODBIORU SZKOŁY PRZED POST (2026–2029)

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://eappalti.regione.fvg.it/
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://eappalti.regione.fvg.it/
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Applicazione del criterio dell’offerta economicamente più vantaggiosa, individuata sulla base del miglior rapporto qualità prezzo, ex art. 108 del D.lgs. 36/2023 e smi
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) :
Szacunkowa wartość
983,050.50 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.