Publications Office of the EU
Szwecja-Alvesta: Pojazdy silnikowe do transportu towarów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Szwecja-Alvesta: Pojazdy silnikowe do transportu towarów

  • Opublikowano
    27/12/2021
  • Termin
    31/01/2022
  • Otwarcie ofert
    01/02/2022
  • Odaítélve
    07/02/2022
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Alvesta Renhållnings Aktiebolag
Miejsce realizacji
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34130000 Pojazdy silnikowe do transportu towarów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,848,000.00 SEK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,848,000.00 SEK
Numer referencyjny oferty
21/78
Opis

Alvesta renhållning upphandlar ett biogasdrivet lastväxlarfordon med liftdumperaggregat i enlighet med upphandlingsunderlaget.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkyozuiuo&GoTo=Tender
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
01/02/2022 00:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
2,848,000.00 SEK
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,848,000.00 SEK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Atteviks Lastvagnar Aktiebolag
Adres pocztowy: Box 2122
Miejscowość: JÖNKÖPING
Kod pocztowy: 55002
Kraj: SWE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.