Publications Office of the EU
Francja-Reims: Roboty przemysłowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Reims: Roboty przemysłowe

  • Opublikowano
    10/09/2019
  • Termin
    30/09/2019
  • Otwarcie ofert
    30/09/2019
  • Odaítélve
    18/11/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Université de Reims Champagne-Ardenne
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF23 Marne
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42997300 Roboty przemysłowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
123,330.00 EUR
Numer referencyjny oferty
2019GCEUFOU017
Opis

Acquisition, livraison, formation liées au projet de création d'une plate-forme pédagogique pour la formation à la programmation et l'intégration d'éléments robotique collaboratifs.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Université de Reims Champagne-Ardenne
Adres pocztowy: 9 boulevard de la Paix, CS 60005
Miejscowość: Reims Cedex
Kod NUTS: FRF23
Kod pocztowy: 51724
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.univ-reims.fr
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=460953&orgAcronyme=f2h
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/09/2019 14:00
Nabywcy
Université de technologie de Troyes (UTT)
Place of performance
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
123,330.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Elec Automatisme
Adres pocztowy: 23 rue des Frères Michelin
Miejscowość: La Chapelle-Saint-Luc
Kod pocztowy: 10600
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.