Publications Office of the EU
Francja-Nantes: Aparaty słuchowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Francja-Nantes: Aparaty słuchowe

  • Opublikowano
    11/11/2016
  • Termin
    12/12/2016
  • Otwarcie ofert
    13/12/2016
  • Odaítélve
    27/06/2017
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
CHU de Nantes
Miejsce realizacji
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33185000 Aparaty słuchowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
19,832,499.00 EUR
Numer referencyjny oferty
AOO-16102
Opis

Fourniture de dispositifs médicaux ORL et implants cochléaires.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: CHU de Nantes — Hôpital Saint-Jacques — service pharmacie centrale
Adres pocztowy: 85 rue Saint-Jacques
Miejscowość: Nantes
Kod NUTS: FR511
Kod pocztowy: 44093
Kraj: FRA
Główny adres: http://www.chu-nantes.fr
Drogą elektroniczną:
http://www.achats-hopitaux.com
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
13/12/2016 10:00
Place of performance
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
19,832,499.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Boston
Adres pocztowy: 14 place Georges Pompidou — BP 32
Miejscowość: Saint-Quentin-en-Yvelines
Kod pocztowy: 78184
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.