Publications Office of the EU
Bułgaria-Varna: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Varna: Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

  • Opublikowano
    11/12/2019
  • Termin
    13/01/2020
  • Otwarcie ofert
    14/01/2020
  • Odaítélve
    30/07/2020
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Община Варна
Miejsce realizacji
NUTS code: BG331 Варна
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG331 Варна
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39000000 Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
64,166.67 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
59,630.50 BGN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
00081-2019-0085
Opis

Предмет на откритата процедура е избор на изпълнители на обществена поръчка за дставка и монтаж на обзавеждане и оборудване по проект № BG05M9OP001-2.008-0004 „Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания“ в община Варна, процедура BG05M9OP001-2.008 „Подкрепа за лицата с увреждания“, приоритетна ос 2 „Намаляване на бедността и насърчаване на социалното включване“ по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014—2020 г. по обособени позиции. При изпълнение на поръчката следва да се извърши доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване на 2 обекта за разкриване на Център за подкрепа на лица с увреждания, включително с тежки множествени увреждания със „заместваща грижа“, в община Варна съгласно подробно разработени технически спецификации по обособени позиции.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Община Варна
Krajowy numer ewidencyjny: 000093442
Adres pocztowy: бул. „Генерал Колев“ № 92, ет. 5
Miejscowość: Варна
Kod NUTS: BG331
Kod pocztowy: 9000
Kraj: BGR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Марина Драгова
Główny adres: www.varna.bg
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
14/01/2020 10:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.