Publications Office of the EU
E-Segovia: Elektryczność - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

E-Segovia: Elektryczność

  • Opublikowano
    19/05/2012
  • Termin
    02/07/2012
  • Otwarcie ofert
    12/07/2012
  • Odaítélve
    11/09/2012
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Diputación Provincial de Segovia
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09310000 Elektryczność
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
941,917.28 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
275,487.00 EUR
Numer referencyjny oferty
1641
Opis

Adjudicación del suministro de energía eléctrica en las instalaciones de alta y baja tensión de la Diputación de Segovia.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
12/07/2012 10:00
Place of performance
Kod CPV

09310000 - Elektryczność

65000000 - Obiekty użyteczności publicznej

65310000 - Przesył energii elektrycznej

65300000 - Przesył energii elektrycznej i podobne usługi

Kryterium udzielenia zamówienia
Not specified
Szacunkowa wartość
941,917.28 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
275,487.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Diputación Provincial de Segovia
Adres pocztowy:
Miejscowość: Segovia
Kod pocztowy: 40071
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.