Publications Office of the EU
Finlandia-Kotka: Usługi w zakresie sprzątania i odkażania - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Finlandia-Kotka: Usługi w zakresie sprzątania i odkażania

  • Opublikowano
    21/12/2016
  • Termin
    02/02/2017
  • Odaítélve
    27/03/2017
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Hankinta Taitoa
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FI1C Etelä-Suomi
Gazdasági ágazat (fő CPV)
90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
400,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
575,168.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Hankinta koskee vuokrattavien mattojen toimittamista tilaajan osoittamiin paikkoihin ja noutoa huoltoon sovituin välein Kotkan ja Haminan kaupunkien, Pyhtään kunnan, Kaakon kaksikon (Miehikkälän ja Virolahden kunnat), Kotkan-Haminan seudun koulutuskuntayhtymän, Kotkan Asunnot Oy:n, Hamina-Asunnot Oy:n, Kymijoen Ravintopalvelut Oy:n ja KOY Rautakortteli/Matkailun, HaminaKotka Satama Oy:n ja Kotkan Satamatalot Oy:n tarpeisiin.
Sopimusaika 1.4.2017 – 31.3.2020, lisäksi mahdollisuus yhden (1) vuoden optioon.
Lisätietokysymykset tarjouspyyntöön on lähetettävä 11.1.2017 klo 12:00 mennessä.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://tarjouspalvelu.fi/taitoa?id=85856&tpk=0f3809b2-b51c-49f7-b2ba-a1876b1b2f62
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kod CPV
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
400,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
575,168.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Lindström Oy
Adres pocztowy: Hermannin rantatie 8
Miejscowość: Helsinki
Kod pocztowy: 00580
Kraj: FIN
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.