Publications Office of the EU
Niemcy-Norymberga: Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich części - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Niemcy-Norymberga: Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich części

  • Opublikowano
    27/06/2023
  • Termin
    25/07/2023
  • Otwarcie ofert
    25/07/2023
  • Odaítélve
    14/08/2023
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Staatliches Bauamt Nürnberg
Miejsce realizacji
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42400000 Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe oraz ich części
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
211,370.00 EUR
Numer referencyjny oferty
23-045236
Opis

Das Staatliche Bauamt Nürnberg beabsichtigt die Beschaffung von Fahrzeugaufbauten für ein vorhandenes 3-Achser-LKW-Fahrgestell. Der LKW mit Fahrzeugaufbauten ist im Bauamtsgebiet des Staatlichen Bauamtes Nürnberg für den Sommer- und Winterdiensteinsatz, sowie im Sicherungsdienst vorgesehen.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.meinauftrag.rib.de/public/DetailsByPlatformIdAndTenderId/platformId/1/tenderId/247987
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
25/07/2023 09:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
211,370.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Albert Fahrzeugbau GmbH
Adres pocztowy: Johann-Höllfritsch-Straße 23
Miejscowość: Wendelstein
Kod pocztowy: 90530
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.