Publications Office of the EU
Polska-Lubawka: Olej napędowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polska-Lubawka: Olej napędowy

  • Opublikowano
    23/01/2023
  • Termin
    24/02/2023
  • Otwarcie ofert
    24/02/2023
  • Odaítélve
    20/03/2023
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: PL515 Jeleniogórski
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PL51 Dolnośląskie
Gazdasági ágazat (fő CPV)
09134100 Olej napędowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,121,600.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,165,600.00 PLN
Numer referencyjny oferty
229/DRI/2023
Opis

Zamówienie polega na Sukcesywnej dostawie oleju napędowego dla PGK "SANIKOM" sp. z o.o.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej „Sanikom” Spółka z o.o.
Krajowy numer ewidencyjny: 172/2020/N/Lubawka
Adres pocztowy: ul. Nadbrzeżna 5a 58 – 420 Lubawka
Miejscowość: Lubawka
Kod NUTS: PL51
Kod pocztowy: 58-420
Kraj: POL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Artur Ostrowski
Główny adres: www.sanikom.com.pl
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
24/02/2023 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
5,121,600.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,165,600.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: AZAREX Paliwa Sp. z o.o. Sp. K.
Adres pocztowy: ul. Kosynierów 65
Miejscowość: Zielona Góra
Kod pocztowy: 65-310
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.