Publications Office of the EU
Zapewnienie infrastruktury fizycznej i logicznej w celu poprawy cyberodporności środowiska kopii zapasowych w chmurze oraz międzysekretarza generalnego ds. zarządzania cyfrowego Aead 4860 - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zapewnienie infrastruktury fizycznej i logicznej w celu poprawy cyberodporności środowiska kopii zapasowych w chmurze oraz międzysekretarza generalnego ds. zarządzania cyfrowego Aead 4860

  • Odaítélve
    27/10/2025
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Dirección General de Racionalización y Centralización de la Contratación-Junta de Contratación Centralizada
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ES300 Madrid
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30200000 Urządzenia komputerowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,780,210.00 EUR
Numer referencyjny oferty
CEA4615/2025
Opis

Zapewnienie infrastruktury fizycznej i logicznej w celu poprawy cyberodporności środowiska kopii zapasowych w chmurze oraz międzysekretarza generalnego ds. zarządzania cyfrowego Aead 4860

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Brak
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Si existen criterios cuantificables automáticamente están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 50
Kryterium:
Rodzaj: quality
Opis: Si existen criterios de juicios de valor están definidos en el documento de licitación, junto a su peso.
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 50
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,780,210.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Telefonica Soluciones De Informatica Y Comunicaciones De España S.A.U.
Adres pocztowy:
Miejscowość: Madrid
Kod pocztowy: 20850
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.