Publications Office of the EU
Francja-Metz: Roboty drogowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Metz: Roboty drogowe

  • Opublikowano
    29/01/2019
  • Termin
    08/03/2019
  • Otwarcie ofert
    11/03/2019
  • Odaítélve
    21/05/2019
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Département de la Moselle
Miejsce realizacji
NUTS code: FRF33 Moselle
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRF33 Moselle
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45233140 Roboty drogowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
679,227.67 EUR
Numer referencyjny oferty
19s0002
Opis

19s0002 — DRM — SDIR — opération de sécurité 2019 — RD 956 — calibrage entre la RD 19 (Colmen) et la frontière allemande — communes de Colmen et Neunkirchen-les-Bouzonville. Lot unique.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://marchespublics.moselle.fr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
11/03/2019 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
679,227.67 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Eurovia Alsace Lorraine
Adres pocztowy: 2 route de Metz
Miejscowość: Florange
Kod pocztowy: 57190
Kraj: FRA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.