Publications Office of the EU
Niderlandy-Nijkerk: Usługi świadczone przez ośrodki sportowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niderlandy-Nijkerk: Usługi świadczone przez ośrodki sportowe

  • Opublikowano
    08/07/2017
  • Termin
    22/09/2017
  • Odaítélve
    03/04/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gemeente Nijkerk
Miejsce realizacji
NUTS code: NL Nederland
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL221 Veluwe
Gazdasági ágazat (fő CPV)
92610000 Usługi świadczone przez ośrodki sportowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
17,093,111.00 EUR
Numer referencyjny oferty
INK/Expl/juli/2017
Opis

Het risicodragend beheren en exploiteren, op basis van vooraf overeengekomen inhoudelijke en financiële afspraken, van het nieuwe zwembad en de vermelde zes binnensportaccommodaties, sommige inclusief horecavoorziening. Een volledige omschrijving is te vinden in de aanbestedingsleidraad.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Other
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
17,093,111.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Optisport Nijkerk
Adres pocztowy: postbus 4173
Miejscowość: Tilburg
Kod pocztowy:
Kraj: NLD
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.