Publications Office of the EU
Niemcy-Coesfeld: Usługi nadzorowania placu budowy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Coesfeld: Usługi nadzorowania placu budowy

  • Opublikowano
    06/08/2016
  • Termin
    08/09/2016
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Miejsce realizacji
NUTS code: DEA38 Warendorf
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA35 Coesfeld
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71521000 Usługi nadzorowania placu budowy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
425,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
05_07-0085-B_03-16-5000
Opis

Im Zuge des Neubaus der B 58 als Ortsumgehung Beckum zwischen der B 58 (Bauanfang im Bereich der Autobahnanschlussstelle Beckum) und dem Knoten B 58 / L 586 (Bauende) werden insgesamt 7 Brückenbauwerke erstellt, von denen die Bauüberwachung von 5 Bauwerken Gegenstand dieser Ausschreibung ist.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Landesbetrieb Straßenbau RNL Münsterland
Adres pocztowy: Wahrkamp 30
Miejscowość: Coesfeld
Kod NUTS: DEA35
Kod pocztowy: 48653
Kraj: DEU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Vergabeservice
Główny adres: www.strassen.nrw.de
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
425,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Brak
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.