Publications Office of the EU
26977 ⁇ Zastąpiony system kontroli SMS/drzwi, interkom komórkowy i ruchu oraz system kontroli dostępu OVK/Pieterbaancentrum w Almere - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

26977 ⁇ Zastąpiony system kontroli SMS/drzwi, interkom komórkowy i ruchu oraz system kontroli dostępu OVK/Pieterbaancentrum w Almere

  • Opublikowano
    20/03/2025
  • Termin
    15/05/2025
  • Odaítélve
    18/02/2026
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Rijksvastgoedbedrijf
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45315100 Instalacyjne roboty elektrotechniczne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
4,529,598.50 EUR
Numer referencyjny oferty
26977
Opis

(Częściowa) wymiana przestarzałego systemu sterowania drzwiami/SMS, systemu domofonowego i komunikacyjnego oraz kontroli dostępu w Oostvaarderskliniek/Pieterbaancentrum (zwanych dalej: OVK/PBC), Carl Barksweg 3 w Almere. Przegląd ogólnych cech Powierzchnia: OVK: około 14 000 m2 BVO PBC: około 3000 m2 BVO

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/371445
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Plan van Aanpak + Tijdschema (behorend bij KC2)
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
4,529,598.50 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Tijssens Electrotechniek B.V.
Adres pocztowy:
Miejscowość: HEEZE
Kod pocztowy: 5591RA
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.