Publications Office of the EU
PL-Katowice: Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Katowice: Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej

  • Odaítélve
    31/10/2012
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: PL22A Katowicki
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33123000 Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
54,600.00 PLN
Numer referencyjny oferty
DZ/3321/242/12
Opis

Przedmiotem zamówienia jest:
Zamówienie wykonawcze (2).
Dostawa stentów (wieńcowych) – umowa ramowa:
Zad. 4 Stenty kobaltowo – chromowe o średnicy w pełnym zakresie od 2 do 5mm.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik 2ado SIWZ.
3.2. Nazwy i kody wg Wspólnego Słownika Zamówień:
33.12.30.00 – 8 - Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej
3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji,
2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 20.5.2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. Nr 107, poz. 679 oraz z 2011 r. Nr 102, poz. 586),
3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu;
Szczegółowe wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia określają również Załącznik nr 2a do SIWZ.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
54,600.00 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ALVU sp. z o. o.
Adres pocztowy: Ul. Ordynacka 13/18
Miejscowość: Warszawa
Kod pocztowy: 00-364
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.