Publications Office of the EU
Francja-Mamoudzou: Akcesoria ochronne - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francja-Mamoudzou: Akcesoria ochronne

  • Opublikowano
    17/11/2023
  • Termin
    15/12/2023
  • Otwarcie ofert
    20/12/2023
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Zakończono składanie ofert
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ville de Mamoudzou (976)
Miejsce realizacji
NUTS code: FRY50 Mayotte
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: FRY50 Mayotte
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18143000 Akcesoria ochronne
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
315,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Liczba części zamówienia
2
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

dans le cadre de la politique de prévention des risques professionnels de la Ville de Mamoudzou, l'autorité territoriale doit mettre en oeuvre les moyens nécessaires pour protéger l'intégrité physique et mentale des agents (art. L4121-1 du code du travail). Dans ce cadre, l'acquisition d'équipements de protection individuelle pour les agents municipaux est indispensable

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.marches-securises.fr/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
20/12/2023 12:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.