Publications Office of the EU
Rozbudowa hali sportowej dla Centrum Edukacyjnego Längenfeld - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Rozbudowa hali sportowej dla Centrum Edukacyjnego Längenfeld

  • Opublikowano
    20/11/2023
  • Termin
    13/12/2023
  • Otwarcie ofert
    13/12/2023
  • Odaítélve
    14/02/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Gemeinde Längenfeld
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: AT334 Tiroler Oberland
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45212225 Roboty budowlane związane z halami sportowymi
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
460,526.44 EUR
Numer referencyjny oferty
Längenfeld/Bildungszentr
Opis

Rozbudowa hali sportowej dla Centrum Edukacyjnego Längenfeld

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://chg.vergabeportal.at/Detail/166826
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://chg.vergabeportal.at/Detail/166826
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
13/12/2023 09:00
Kryterium udzielenia zamówienia
Kryterium:
Rodzaj: price
Opis: Preis
Współczynnik ważenia (wartość procentowa, dokładna) : 100
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
460,526.44 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: STRABAG AG
Adres pocztowy:
Miejscowość: Spittal/Drau
Kod pocztowy:
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.