Publications Office of the EU
Belgia-Evere: Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Belgia-Evere: Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny

  • Opublikowano
    26/01/2018
  • Termin
    26/02/2018
  • Otwarcie ofert
    26/02/2018
  • Odaítélve
    09/04/2018
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «Land systems» — Sous-section «Services»
Miejsce realizacji
NUTS code: BE Belgique/België
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Gazdasági ágazat (fő CPV)
35000000 Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
280,991.74 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
280,991.74 EUR
Numer referencyjny oferty
MRMP-L/S-18LS107-F03_0
Opis

Marché mixte pluriannuel (2018-2021) de services sur devis et la livraison de composants hydrauliques et pneumatiques au profit de tous véhicules et toutes marques utilisés par la Défense.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: MRMP-L/S — Direction générale material resources — Division marchés publics — Section «land systems» — Sous-section «services»
Krajowy numer ewidencyjny: 0308.357.555_26
Adres pocztowy: Rue d'Evere, 1
Miejscowość: Evere
Kod NUTS: BE100
Kod pocztowy: 1140
Kraj: BEL
Osoba wyznaczona do kontaktów: Capitaine Bert Torfs
Główny adres: http://www.mil.be/mr/subject/index.asp?LAN=fr&ID=1190
Drogą elektroniczną:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=MRMP-L%2FS-18LS107-F02
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
26/02/2018 09:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
280,991.74 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
280,991.74 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Hansaflex Hydraulics NV
Adres pocztowy:
Miejscowość: Drongen
Kod pocztowy:
Kraj: BEL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.