Publications Office of the EU
Niemcy-Zossen: Obuwie - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Zossen: Obuwie

  • Opublikowano
    23/03/2016
  • Termin
    10/05/2016
  • Odaítélve
    10/08/2016
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Zentraldienst der Polizei des Landes Brandenburg
Miejsce realizacji
NUTS code: DE4 Brandenburg
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE4 Brandenburg
Gazdasági ágazat (fő CPV)
18800000 Obuwie
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1.00 EUR
Numer referencyjny oferty
EG-024/16
Opis

Lieferung von 2 800 Paar Einsatzschuhen für die Polizei Brandenburg.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Zamówienie obejmuje sporządzenie umowy ramowej
Umowa ramowa z single podmioty gospodarcze
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
1.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
1.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: HAIX -Schuhe Prod.-u. Vertriebs GmbH
Adres pocztowy: Auhofstraße 10
Miejscowość: Mainburg
Kod pocztowy: 84048
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.