Publications Office of the EU
CZ-Oslavany: Prasy - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Oslavany: Prasy

  • Opublikowano
    29/08/2012
  • Termin
    29/10/2012
  • Otwarcie ofert
    29/10/2012
  • Odaítélve
    23/11/2012
  • Mai nap
    02/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
42636000 Prasy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
5,388,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
5,184,900.00 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Dodání lisu s tvářecí silou min. 16000 k N a transferových zařízení v rámci projektu Inovace výroby ve společnosti Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
29/10/2012 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
5,388,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
5,184,900.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Schuler Pressen GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość:
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.