Publications Office of the EU
Zakup wielofunkcyjnych drukarek atramentowych z wyjściem typu true-to-document - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Zakup wielofunkcyjnych drukarek atramentowych z wyjściem typu true-to-document

  • Opublikowano
    12/11/2024
  • Termin
    22/11/2024
  • Otwarcie ofert
    22/11/2024
  • Odaítélve
    10/12/2024
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Landeshauptstadt Düsseldorf, Der Oberbürgermeister, Amt für Recht, Vergabe und Versicherungen, Zentrale Vergabestelle
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DEA11 Düsseldorf, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
30232150 Drukarki atramentowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
0.01 EUR
Numer referencyjny oferty
DUS-2024-0789
Opis

Zakup wielofunkcyjnych drukarek atramentowych

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://vergabe.duesseldorf.de
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: dozwolone
https://vergabe.duesseldorf.de
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
22/11/2024 10:30
Kryterium udzielenia zamówienia
Preis
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
0.01 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: OfficeXpress GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Meerbusch
Kod pocztowy: 40670
Kraj:
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.