Publications Office of the EU
Portugalia-Lizbona: Usługi reklamowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Lizbona: Usługi reklamowe

  • Opublikowano
    21/12/2017
  • Termin
    17/01/2018
  • Odaítélve
    08/08/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Miejsce realizacji
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Gazdasági ágazat (fő CPV)
79341000 Usługi reklamowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,000,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,000,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
17CLPQ/DJ2002
Opis

Aquisição de serviços de agência criativa nos meios digitais para o DJSCML.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Santa Casa da Misericórdia de Lisboa
Adres pocztowy: Calçada da Glória, n.º 53
Miejscowość: Lisboa
Kod NUTS: PT17
Kod pocztowy: 1250-112
Kraj: PRT
Główny adres: www.scml.pt
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
3,000,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,000,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: SixAndCo, Unipessoal, Lda.
Adres pocztowy: Galerias Alto da Barra, avenida das Descobertas, 59 F, 2.º andar
Miejscowość: Oeiras
Kod pocztowy: 2780-053
Kraj: PRT
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.