Publications Office of the EU
Hiszpania-Canals: Roboty budowlane w zakresie rozwoju miast - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Hiszpania-Canals: Roboty budowlane w zakresie rozwoju miast

  • Odaítélve
    26/03/2013
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Brak
Miejsce realizacji
NUTS code: ES523 Valencia / València
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45211360 Roboty budowlane w zakresie rozwoju miast
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
600,000.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
599,919.49 EUR
Numer referencyjny oferty
PAI 01/2006/U-3
Opis

Agente urbanizador para el desarrollo del programa de actuación integrada de la unidad de ejecución U.3.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
600,000.00
Ostateczna wartość zakontraktowana
599,919.49 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Argent XXI, S.A.
Adres pocztowy: c/ Universidad, 4
Miejscowość: Valencia
Kod pocztowy: 46003
Kraj: ESP
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.