Publications Office of the EU
Grecja-Ateny: Usługi kontroli technicznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grecja-Ateny: Usługi kontroli technicznej

  • Opublikowano
    08/04/2022
  • Termin
    12/05/2022
  • Otwarcie ofert
    18/05/2022
  • Odaítélve
    01/08/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
Yes
Nabywca
ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΑΕΡΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Μ.Α.Ε.
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: GR ΕΛΛΑΔΑ
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71356100 Usługi kontroli technicznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
620,000.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
620,000.00 EUR
Numer referencyjny oferty
S0001147
Opis

Παροχή υπηρεσιών Προληπτικού Ελέγχου Παροχετευτικών Αγωγών Φυσικού Αερίου

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
www.eprocurement.gov.gr
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
18/05/2022 13:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
620,000.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
620,000.00 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ΣΑΜΑΡΑΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ Α.Ε. – ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
Adres pocztowy: 26ης Οκτωβρίου 43, Τ.Κ. 54627
Miejscowość: Θεσσαλονίκη
Kod pocztowy: 54627
Kraj: GRC
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.