Publications Office of the EU
Włochy-Rzym: Usuwanie azbestu - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Włochy-Rzym: Usuwanie azbestu

  • Opublikowano
    05/07/2019
  • Termin
    06/08/2019
  • Otwarcie ofert
    06/08/2019
  • Odaítélve
    20/05/2020
  • Mai nap
    31/08/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Agenzia nazionale per l'attrazione degli investimenti e lo sviluppo d'impresa SpA — Invitalia
Miejsce realizacji
NUTS code: ITF33 Napoli
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: ITI43 Roma
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45262660 Usuwanie azbestu
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
19,987,569.46 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
17,926,345.02 EUR
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

La principale prestazione contrattuale consiste nel completamento degli interventi di bonifica di materiali contenenti amianto (MCA), connessa alla quale verrà eseguita la rimozione di porzioni di terreno/riporto contaminati anche da altri inquinanti (metalli pesanti, inquinanti organici) — il tutto attraverso scavo, cernita, analisi, trasporto e trattamento/riutilizzo/smaltimento — nonché in una attività finale di caratterizzazione dell’area.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Agenzia nazionale per l’attrazione degli investimenti e lo sviluppo d’impresa S.p.A. — Invitalia
Adres pocztowy: Via Calabria 46
Miejscowość: Roma
Kod NUTS: ITI43
Kraj: ITA
Osoba wyznaczona do kontaktów: Ing. Edoardo Robortella Stacul
Główny adres: https://gareappalti.invitalia.it
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
06/08/2019 11:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
19,987,569.46 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
17,926,345.02 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Teorema SpA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Bari
Kod pocztowy:
Kraj: ITA

Oficjalna nazwa: Ecologica SpA
Adres pocztowy:
Miejscowość: Taranto
Kod pocztowy:
Kraj: ITA

Oficjalna nazwa: Labanalysis srl
Adres pocztowy:
Miejscowość: Pavia
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.