Publications Office of the EU
Rumunia-Brăila: Pojazdy do zbierania odpadów - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

Rumunia-Brăila: Pojazdy do zbierania odpadów

  • Odaítélve
    26/09/2018
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
S.C. Eco S.A.
Miejsce realizacji
NUTS code: RO221 Brăila
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO221 Brăila
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34144511 Pojazdy do zbierania odpadów
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
677,170.00
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,122,750.00 RON
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
14121/17.04.2018
Opis

Contractul presupune cumpararea de utilaje pentru colectarea deșeurilor, respectiv:
— Lot 1 — „Maşini de măturat străzi”,
— Lot 2 — „Vehicule de colectare a deseurilor menajere”,
— Lot 3 — „Tractor”,
— Lot 4 — „Containere si pubele de deseuri.
Alte conditii specifice sunt mentionate in caietul de sarcini.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatii suplimentare, in a 10-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor, conform O.U.G. 107/2017.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari, inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 12.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.