Publications Office of the EU
Czechy-Hradec Králové: Środki przeciwnowotworowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Hradec Králové: Środki przeciwnowotworowe

  • Opublikowano
    13/04/2022
  • Termin
    11/05/2022
  • Otwarcie ofert
    11/05/2022
  • Odaítélve
    20/07/2022
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Fakultní nemocnice Hradec Králové
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
33652100 Środki przeciwnowotworowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
3,060,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
3,060,000.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků s obsahem krizotinibu po dobu 4 let dle aktuálních potřeb zadavatele.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilFNHK
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
11/05/2022 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
3,060,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
3,060,000.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
Adres pocztowy: K pérovně 945/7
Miejscowość: Praha
Kod pocztowy: 10200
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.