Publications Office of the EU
UK-Motherwell: Usługi inspekcji budowlanej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Motherwell: Usługi inspekcji budowlanej

  • Opublikowano
    12/07/2012
  • Termin
    14/08/2012
  • Odaítélve
    07/01/2013
  • Mai nap
    03/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
North Lanarkshire Council
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
71315400 Usługi inspekcji budowlanej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
230,000.00 GBP
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
CS/PM 10 075
Opis

Annual inspection and provision of reports on condition of all types of Roof Anchorage and, if instructed, ad hoc repairs/replacements thereto, to be carried out in council buildings throughout the council area including schools, offices, high and low rise housing and other premises.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: North Lanarkshire Council
Adres pocztowy: Design and Property Services, Philip Murray Road
Miejscowość: Bellshill
Kod pocztowy: ML4 3PA
Kraj: GBR
Osoba wyznaczona do kontaktów: Corporate Services
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
230,000.00 GBP
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Northern Steeplejacks (Edinburgh) Ltd
Adres pocztowy: 7 Newbattle Road , Newtongrange
Miejscowość: Midlothian
Kod pocztowy: EH22 4RA
Kraj: GBR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.