Publications Office of the EU
PL-Katowice: Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że kody CPV wywodzą się z tekstu procedury

PL-Katowice: Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej

  • Opublikowano
    11/11/2011
  • Termin
    20/12/2011
  • Otwarcie ofert
    20/12/2011
  • Odaítélve
    28/12/2011
  • Mai nap
    07/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Miejski Zarząd Ulic i Mostów
Miejsce realizacji
NUTS code: PL22A Katowicki
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
50232200 Usługi w zakresie konserwacji sygnalizacji ulicznej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
2,390,000.00 PLN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
2,651,151.21 PLN
Numer referencyjny oferty
82/XI/2011/WP
Opis

Bieżące utrzymanie i konserwacja drogowych sygnalizacji świetlnych, znaków i tablic zmiennej treści, systemów parkingowych oraz oświetlenia przejść podziemnych zlokalizowanych na terenie miasta Katowice w okresie 12 miesięcy.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
20/12/2011 10:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
2,390,000.00 PLN
Ostateczna wartość zakontraktowana
2,651,151.21 PLN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Synchrogop S.j. Marek Ciesielski Roman Tulosz
Adres pocztowy: ul. Fabryczna 15
Miejscowość: Katowice
Kod pocztowy: 40-611
Kraj: POL
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.