Publications Office of the EU
Rumunia-Craiova: Nawozy azotowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumunia-Craiova: Nawozy azotowe

  • Opublikowano
    23/12/2020
  • Termin
    29/01/2021
  • Otwarcie ofert
    29/01/2021
  • Odaítélve
    08/03/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Universitatea Craiova
Miejsce realizacji
NUTS code: RO414 Olt
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: RO411 Dolj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
24410000 Nawozy azotowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
900,000.00 RON
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
960,358.00 RON
Numer referencyjny oferty
4553380_2020_PAAPD1112153
Opis

Achizitia de îngrăşăminte chimice necesare SCDA Caracal, SD Banu Maracine şi SCDP Vâlcea din cadrul Universităţii din Craiova.
Achizitia, transportul si descarcarea la locul indicat de achizitor de ingrasaminte chimice conform caietului de sarcini.
Transportul si descarcarea se vor face la cele trei statiuni de cercetrare dezvoltare cu profil agricol din cadrul Universitatii din Craiova, respectiv SCDA Caracal, SCDP Valcea, SDE Banu Maracine.
Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data-limita de depunere a ofertelor/candidaturilor este de 13 zile. În masura în care solicitarile de clarificari sau informatii suplimentare au fost adresate în termenul prevazut în anuntul de participare, raspunsul autoritatii contractante la aceste solicitari trebuie sa fie transmis in a 10-a zi înainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.

Sposób składania ofert
Oferty lub wnioski o dopuszczenie do udziału muszą być złożone na adres:
Oficjalna nazwa: Universitatea Craiova
Krajowy numer ewidencyjny: 4553380
Adres pocztowy: Str. Alexandru Ioan Cuza nr. 13, județ Dolj
Miejscowość: Craiova
Kod NUTS: RO411
Kod pocztowy: 200585
Kraj: ROU
Osoba wyznaczona do kontaktów: Maria Eugenia Mocanu
Główny adres: www.ucv.ro
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
29/01/2021 15:00
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
900,000.00 RON
Ostateczna wartość zakontraktowana
960,358.00 RON
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Biz Solutions
Adres pocztowy: Strada -, Nr. -
Miejscowość: Amărăștii de Jos
Kod pocztowy: 207020
Kraj: ROU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.