Publications Office of the EU
Naczepa ciężarowa, ciągnik siodłowy do naczep, naczepa kontenerowa, ciężarówka do 12 000 kg - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ta strona zawiera treści generowane automatycznie w celu poprawy znajdowalności i dostępności

- oznacza, że tekst został przetłumaczony automatycznie na język strony

Naczepa ciężarowa, ciągnik siodłowy do naczep, naczepa kontenerowa, ciężarówka do 12 000 kg

  • Opublikowano
    16/10/2024
  • Termin
    18/11/2024
  • Otwarcie ofert
    19/11/2024
  • Odaítélve
    10/09/2025
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
34223100 Naczepy
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
814,280.00 EUR
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Liczba części zamówienia
4
Numer referencyjny oferty
SVO-RVO1-2024/000823
Opis

Zakup: Naczepa sypialna 2 szt., ciągnik siodłowy 4 szt., naczepa kontenerowa 2 szt., ciężarówka do 12 000 kg.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Oferty można składać
Składanie dokumentów drogą elektroniczną: wymagane
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/58794/summary
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/11/2024 08:00
Place of performance
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.