Publications Office of the EU
Republika Czeska-Hradec Králové: Rolety - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republika Czeska-Hradec Králové: Rolety

  • Zapowiedziano
    13/12/2013
  • Opublikowano
    21/01/2014
  • Termin
    17/03/2014
  • Odaítélve
    26/05/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Supplies
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Statutární město Hradec Králové
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
39515400 Rolety
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
6,600,000.00 CZK
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,121,787.53 CZK
Numer referencyjny oferty
201005/2013/OM2/Kl-22613
Opis

Dodávka a montáž venkovních a vnitřních horizontálních žaluzií do 6-ti školských zařízení v Hradci Králové – ZŠ Mandysova, ZŠ Štefcova, ZŠ Štefánikova, ZŠ Pouchov, ZŠ Malšova Lhota a ZŠ Nový Hradec Králové.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Ogłoszenie obejmuje zamówienie publiczne
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
6,600,000.00 CZK
Ostateczna wartość zakontraktowana
6,121,787.53 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Dopos Přelouč s.r.o.
Adres pocztowy: Chrudimská 1342
Miejscowość: Přelouč
Kod pocztowy: 535 01
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.