Publications Office of the EU
Niemcy-Monachium: Roboty podziemne inne niż dotyczące tuneli, szybów i kolei podziemnej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Niemcy-Monachium: Roboty podziemne inne niż dotyczące tuneli, szybów i kolei podziemnej

  • Odaítélve
    20/06/2018
  • Mai nap
    04/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Works
Przedłużona procedura
No
Nabywca
Staatliches Bauamt München 2
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Gazdasági ágazat (fő CPV)
45221250 Roboty podziemne inne niż dotyczące tuneli, szybów i kolei podziemnej
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
1,724,209.04 EUR
Numer referencyjny oferty
18E0063
Opis

Beabsichtigung der Vergabe von Leistungen:
Staatliches Bauamt München 2
2. Teilbaumaßnahme, Ertüchtigung der Rettungswege,
Ort der Ausführung:
Marchioninistraße 15, München

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Not applicable
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
1,724,209.04 EUR
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Josef Gruber Heizungsbau und Sanitäranlagen GmbH
Adres pocztowy:
Miejscowość: Sauerlach
Kod pocztowy:
Kraj: DEU
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.