Publications Office of the EU
Włochy-Grosseto: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Włochy-Grosseto: Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej

  • Opublikowano
    02/05/2014
  • Termin
    29/05/2014
  • Otwarcie ofert
    30/05/2014
  • Odaítélve
    05/06/2014
  • Mai nap
    06/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
COeSO — Società della Salute dell'area socio sanitaria Grossetana
Miejsce realizacji
NUTS code: Brak
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: Brak
Gazdasági ágazat (fő CPV)
85311300 Usługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieży
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
224,500.00 EUR
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

La Società della Salute Grossetana, che ricomprende i comuni di Campagnatico, Civitella Marittima, Castiglione della Pescaia, Grosseto e Roccastrada e l'azienda USL n. 9 indice, ai sensi del D.Lgs n. 163/2006, una gara per l'affidamento dei Servizi estivi per minori nel territorio della Zona Grossetana per l'anno 2014.

Sposób składania ofert
Brak
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
30/05/2014 10:00
Place of performance
Brak
Kryterium udzielenia zamówienia
The most economic tender
Szacunkowa wartość
224,500.00 EUR
Ostateczna wartość zakontraktowana
Brak
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Coop. Soc. Arcobaleno
Adres pocztowy:
Miejscowość: Follonica
Kod pocztowy:
Kraj: ITA
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.