Publications Office of the EU
Czechy-Havířov: Usługi ubezpieczeniowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Czechy-Havířov: Usługi ubezpieczeniowe

  • Opublikowano
    18/03/2022
  • Termin
    19/04/2022
  • Otwarcie ofert
    19/04/2022
  • Odaítélve
    30/06/2022
  • Mai nap
    01/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
statutární město Havířov
Miejsce realizacji
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
Brak
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
6,651,400.00 CZK
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Předmětem veřejné zakázky je pojištění movitého a nemovitého majetku a pojištění odpovědnosti za škodu statutárního města Havířova, příspěvkových organizací zřízených statutárním městem Havířov a obchodních společností založených statutárním městem Havířov.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://nen.nipez.cz/
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
19/04/2022 11:30
Place of performance
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
Brak
Ostateczna wartość zakontraktowana
6,651,400.00 CZK
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: Generali Česká pojišťovna a.s.
Adres pocztowy: Spálená 75/16
Miejscowość: Praha 1 - Nové Město
Kod pocztowy: 11000
Kraj: CZE
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.