Publications Office of the EU
Bułgaria-Sofia: Usługi ubezpieczeniowe - Przetargi UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bułgaria-Sofia: Usługi ubezpieczeniowe

  • Opublikowano
    07/09/2021
  • Termin
    14/10/2021
  • Odaítélve
    16/12/2021
  • Mai nap
    05/09/2026
Status
Udzielono
Rodzaj zamówienia
Services
Przedłużona procedura
No
Nabywca
АГЕНЦИЯ "МИТНИЦИ"
Miejsce realizacji
NUTS code: Wiele miejsc realizacji
Lokalizacja nabywcy
NUTS code: BG411 София (столица)
Gazdasági ágazat (fő CPV)
66510000 Usługi ubezpieczeniowe
Całkowita szacunkowa wartość zamówienia (bez VAT)
300,000.00 BGN
Całkowita ostateczna wartość zamówienia (bez VAT)
205,024.42 BGN
Szczegóły zamieszczono przy każdej części zamówienia
Numer referencyjny oferty
Brak
Opis

Предметът и обемът на обществената поръчка, включват изпълнението на следните дейности: Обособена позиция № 1 - Застраховане на служителите на Агенция „Митници“ с групова рискова застраховка срещу злополука и застраховка „Живот“. На застраховане подлежат всички служители на Агенция „Митници“: ЦМУ и териториалните дирекции на Агенцията, които са по трудови и служебни правоотношения, както и назначените по реда на ПМС № 66 на МС от 28.03.1996 г. за кадрово осигуряване на някои дейности в бюджетните организации. Максималният брой на служителите на Агенция „Митници“, подлежащи на застраховане е 3 362 служители.
Обособена позиция № 2 - Застраховка гражданска отговорност за носене и употреба на служебно огнестрелно оръжие. В настоящата обществена поръчка Възложителят се възползва от възможността, предоставена от чл. 21, ал. 6 от ЗОП и ще възложи обособена позиция № 2 по реда, валиден за индивидуалната ѝ стойност, а именно чрез директно възлагане.

Sposób składania ofert
Drogą elektroniczną:
https://app.eop.bg/today/157875
Oferty można składać
Submission for all lots
Informacje na temat zamówienia publicznego, umowy ramowej lub dynamicznego systemu zakupów (DPS)
Brak
Warunki otwarcia ofert (data)
Sprawdź powiązane dokumenty, aby uzyskać szczegółowe informacje
Kryterium udzielenia zamówienia
Lowest price
Szacunkowa wartość
300,000.00 BGN
Ostateczna wartość zakontraktowana
205,024.42 BGN
Udzielenie zamówienia
Oficjalna nazwa: ЖИВОТОЗАСТРАХОВАТЕЛЕН ИНСТИТУТ АД
Adres pocztowy: бул.,,Цар Борис III'' 136 В
Miejscowość: гр. София
Kod pocztowy: 1618
Kraj: BGR
Informacje wstępne
Zamówienie
Udzielenie
Footnote - legal notice

Treść tej strony ma wyłącznie charakter usługi dodatkowej i nie wywołuje skutków prawnych. Unijne instytucje nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za tę treść. Oficjalne wersje odpowiednich ogłoszeń o zamówieniu to wersje opublikowane w Suplemencie do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej i dostępne w serwisie TED. Do oficjalnych wersji ogłoszeń prowadzą linki opublikowane na tej stronie. Więcej na ten temat można znaleźć w informacji o wytłumaczalności i odpowiedzialności w kontekście zamówień publicznych.